Субота, 18.05.2024, 23:47
Вітаю Вас Гість | RSS

Персональний сайт Сапко Н.О.

Міні-чат
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2021 » Березень » 22 » 5 кл. Інформатика П.р. №6 Складання та виконання лінійних алгоритмів
20:57
5 кл. Інформатика П.р. №6 Складання та виконання лінійних алгоритмів

5 клас. Інформатика

Урок 27 від 23.03.2021 

  • Скачати Scratch2 можна за посиланням: https://drive.google.com/file/d/16domorQvmdT-gW-MkbdS7uo6ManNIW1g/view?usp=drivesdk
  • Працювати в Scratch2 офлайн (без скачування програми на ПК, але потрібна реєстрація): https://scratch.mit.edu/download/scratch2

Тема. Інструктаж з БЖ. Практична робота №6 "Складання та виконання лінійних алгоритмів"

Цілі:

навчальна: перевірити навички реалізації лінійних алгоритмів у середовищі Scratch;

розвивальна:  розвивати логічне мислення; формувати вміння діяти за інструкцією, планувати свою діяльність, аналізувати i робити висновки;

виховна:  виховувати інформаційну культуру учнів, уважність, акуратність, дисциплінованість.

Тип урокуперевірки та оцінювання знань, умінь і навичок.

Обладнання та наочність: комп’ютери, підручники

Програмне забезпечення: Scratch2

                                                              Хід уроку.

І. Мотивація навчальної діяльності

Лінійні алгоритми - це лише початок в умінні складати ігрові проєкти. Але і такі найпростіші програми можна урізноманітнити нестандартним підходом.

Тому сьогодні ви будете створювати проєкт, який кожен може виконати по- своєму, з набором додаткових команд, діалогу виконавців тощо.

Не забувайте про правила безпечної роботи за комп'ютером!

ІІ. Актуалізація опорних знань

Повторити раніше вивчений матеріал: §4.1- 4.3.

ІІІ. Застосування знань.  Працюємо за підручником с. 185, 186 §4.3

Створений проєкт повинен мати назву "5-Б кл. Прізвище. П.р. 6 Дівчинка та хлопчик" та прикріплений у власний кабінет Гуглкласу у форматі sb2 або sb3.

Нижче є підказки для створення проєкту на 9 балів.

Щоб отримати 10-12 балів, потрібно підібрати сцену (тло), щоб один з виконавців малював квадрат, а інший - трикутник, створити між виконавцями короткий діалог.

 

Результат роботи на 9 балів:

Зразки робіт учнів.

Результат роботи  на 10-12 балів:

Робота Ячевського Дениса, учня 5-Б класу.

ІV. Виконайте гімнастику для очей:

(Використано YouTube канал Creative Teacher: https://www.youtube.com/channel/UCUWpvLEcrLrkA69qf5IDHIg)

V. Підбиття підсумків уроку.

Дайте відповіді на запитання с. 185:

1. Які способи розміщення нового образу виконавця ви знаєте?

2. Як установити новий образ із файла?

3. Якими командами можна змінити образ виконавця?

4. Як розмітити нового виконавця в Області спрайтів?

5. Як одночасно запустити на виконання фрагменти проєкту для кількох виконавців?

6. Чим образи одного виконавця відрізняються від інших виконавців?

 

Переглядів: 478 | Додав: Nataly | Теги: практична робота, лінійні алгоритми, інформатика 5 клас | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Березень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Корисні посиланя

Copyright MyCorp © 2024